Kontakt

URO-MEDIC Szpital

ul. A.Krzywoń 4d
65-534 Zielona Góra

Godziny otwarcia:
pon.- pt. 8:00 - 18:00

tel. 68 452 41 11

URO-MEDIC Poradnie Specjalistyczne

Poradnia Okulistyczna
Poradnia Urologiczna

Rejestracja
tel. 68 452 41 11

Rejestracja online

e-mail uromedic@uromedic.pl

Mapa dojazdowa do naszej Kliniki


Centrum Urologii

Hemoroidy
leczenie Laserem HeLP™

HeLP™ jest laserowym, bezbolesnym i minimalnie inwazyjnym zabiegiem usuwania hemoroidów I i II stopnia . To najprostsza spośród obecnie dostępnych technik. HeLP™ nie polega na usunięciu tkanki, a jedynie na zamknięciu tętnic, bez stosowania nici lub klipsów.

Zalety HeLP™

Sprawdzony klinicznie system
Przeprowadzone badania kliniczne pokazały, że 94 na 106 pacjentów (88,7%), nie miało objawów bólowych po roku od przeprowadzenia zabiegu. Obliteracja laserowa została zaprojektowana dla pierwszego i drugiego stopnia choroby hemoroidalnej. Zaletą metody jest jej bezbolesność, wysoka skuteczność w szczególności w przypadku krwawiących hemoroidów1, oraz wysoka akceptacja i satysfakcja pacjentów. Przy prawidłowym przeprowadzeniu, ryzyko wystąpienia efektów ubocznych jest minimalne i nie jest wymagana aplikacja leków.

 Cena za zabieg Wycięcia hemoroidów:

refundacja NFZ w ramach dyrektywy transgranicznej

 Obowiązuje wizyta kwalifikacyjna do zabiegu. Zastrzegamy sobie możliwosc dyskwalifikacji z zabiegu bez podania przyczyny dyskwalifikacji. 

 

 Ceny dla pacjentów mieszkających i ubezpieczonych zdrowotnie na terenie Unii Europejskiej :

 

Uprzejmie informujemy, że pacjenci ubezpieczeni zdrowotnie na terenie Unii Europejskiej, uzyskują w ramach dyrektywy transgranicznej pełna lub częściową refundację za leczenie naszej Klinice.

Oferujemy kontakt  z wyspecjalizowaną firma która w Państwa imieniu załatwi wszelkie formalności związane ze sfinasowaniem Państwa leczenia w naszej Klinice w Polsce lub w wspólpracującej z nami placówce w Niemczech.

 powered by cmsPRO SSL24

ctinet.pl - hosting, certyfikaty SSL, domeny, webdesign

Kopiowanie i publikowanie materiałów bez zgody autora zabronione.
© 2020. All rights reserved.