Kontakt

URO-MEDIC Szpital

ul. A.Krzywoń 4d
65-534 Zielona Góra

Godziny otwarcia:
pon.- pt. 8:00 - 18:00

 

URO-MEDIC Poradnie Specjalistyczne

 Portadnia Chirurgiczna
Poradnia Urologiczna

Rejestracja online

Mapa dojazdowa do naszej Kliniki


Centrum Urologii

RIRS fURS giętki Cobra z kruszeniem kamieni nerkowych, moczowodowych i pęcherzowych Laserem Holmowym

Najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy sposób usuwania kamienii moczowych w każdym odcinku dróg moczowych. Zastępuje PCNL i ESWL. Jest standardowo wykonywany w najlepszych Klinikach Urologii w Europie i na Świecie. Obecnie stosujemy wszystkie możliwe rodzaje małoinwazyjnego usuwania kamieni moczowych z każdego odcinka układu moczowego. Każdy pacjent jest wyczerpująco informowany o możłiwościach i skuteczności każdego rodzaju zabiegu i wspólnie z Ordynatorem Oddziału Urologii wybiera sposób w jaki zostanie usunięty dany kamień moczowy. Indywidualizacja leczenia i stały kontakt z lekarzem operującym jest standardem najlepszych Klinik Urologicznych i  naszym priorytetem .     

 

URS GIĘTKI COBRA  polega  na wprowadzeniu poprzez pęcherz , moczowód do nerki giętkiego URS wraz z włóknem Lasera Holmowego, które kruszy w danym miejscu kamień moczowy. Z pomocą giętkiego URS COBRA można usuwać  kamienie nerkowe  z KIELICHÓW NERKOWYCH GÓRNEGO, ŚRODKOWEGO I CZĘSTO DOLNEGO 

Zabieg jest małoinwazyjny , endoskopowy (nie wymaga  cięcia i nakłuwania ciała pacjenta ).Wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym, narkozie. Pacjent często opuszcza Oddział Urologii jeszcze tego samego dnia.

 

Dr Chlamtacz wykonuje zabiegi RIRS/fURS z kruszeniem kamieni pęcherzowych, moczowodowych i nerkowych Laserem Holmowym od 2012 roku.  

 

 

 

Przed zabiegiem obowiązuje wizyta kwalifikacyjna do zabiegu RIRS/fURS w trakcie której ustalona zostanie cena za zabieg i pobyt w zalezności od lokalizacji i wielkości kamienia.

 

 

 

 

powered by cti.eu - hosting, certyfikaty SSL, domeny, webdesign

Kopiowanie i publikowanie materiałów bez zgody autora zabronione.
© 2024. All rights reserved.