Kontakt

URO-MEDIC Szpital

ul. A.Krzywoń 4d
65-534 Zielona Góra

Godziny otwarcia:
pon.- pt. 8:00 - 18:00

tel. 68 452 41 11

URO-MEDIC Poradnie Specjalistyczne

Poradnia Okulistyczna
Poradnia Urologiczna

Rejestracja
tel. 68 452 41 11

Rejestracja online

e-mail uromedic@uromedic.pl

Mapa dojazdowa do naszej Kliniki


Centrum Urologii

Guzy pęcherza moczowego usuwanie Laserem diodowym EVOLVE 980 nm lub Laserem Holmowym LYSA

Usuwamy guzy pęcherza zarówno pierwotne jak i nawrotowe LASEREM . Metoda ta w porównaniu z konwencjonalną metodą TUR-B pozwala na zmniejszenie inwazyjności zabiegu co skutkuje mniejszym krwawieniem w czasie i po zabiegu. Pacjent potencjalnie  narażony jest na mniejszy odsetek powikłań śród- i pooperacyjnych . Przebywa krócej w Szpitalu .

Promień LASERA wnika w pęcherz głębiej niż pętla diatermiczna w metodach TUR-B i TUR-iS co powoduje potencjalnie niszczenie głebiej położonych komórek nowotworu pęcherza moczowego. 

Zasada zabiegu, polega na szybkiej laserowej ( w praktyce bezkrwawej) redukcji głównej masy guza , pobraniu materiału do badań histopatologicznych ( zgodnie z intencją diagnostic intent ) oraz pooperacyjnego przedłużonego płukania pęcherza z zastosowaniem cewnika trójdrożnego.

W pracach niemieckich urologów od lat opisywana jest mniejsza ilość nawrotów guzów pęcherza przy zastosowaniu takiej doktryny.

 

Klinika aktualnie prowadzi obserwacje chorych po zabiegach guzów pęcherza  LASEREM  w kierunku mniejszej częstości nawrotów .

 

Cena za zabieg :

dopłata pacjenta do zabiegu z refundacją NFZ w ramach dyrektywy transgranicznej    od 2800 zł 

 

 Obowiązuje wizyta kwalifikacyjna do zabiegu. Zastrzegamy sobie możliwosc dyskwalifikacji z zabiegu bez podania przyczyny dyskwalifikacji. 

 

 Ceny dla pacjentów mieszkających i ubezpieczonych zdrowotnie na terenie Unii Europejskiej :

 

Uprzejmie informujemy, że pacjenci ubezpieczeni zdrowotnie na terenie Unii Europejskiej, uzyskują w ramach dyrektywy transgranicznej pełna lub częściową refundację za leczenie naszej Klinice.

Oferujemy kontakt  z wyspecjalizowaną firma która w Państwa imieniu załatwi wszelkie formalności związane ze sfinasowaniem Państwa leczenia w naszej Klinice w Polsce lub w wspólpracującej z nami placówce w Niemczech.

 

 

Zespół lekarzy

  1. lek.med. Marek Chlamtacz FEBU

powered by cmsPRO SSL24

ctinet.pl - hosting, certyfikaty SSL, domeny, webdesign

Kopiowanie i publikowanie materiałów bez zgody autora zabronione.
© 2020. All rights reserved.