URO-MEDIC Centrum Urologii Laserowej
Kontakt

URO-MEDIC Szpital

ul. A.Krzywoń 4d
65-534 Zielona Góra

Godziny otwarcia:
 pon.- pt .   8:00 - 18:00

tel. 68 452 41 11
 

URO-MEDIC Poradnie Specjalistyczne

Poradnia Okulistyczna
Poradnia Urologiczna

Rejestracja
tel. 68 452 41 11

 e-mail uromedic@uromedic.pl

Mapa dojazdowa do naszej Kliniki


Centrum Urologii

Laserowa rewitalizacja pochwy, warg sromowych i krocza laserem frakcyjnym CO2 Beladona

 

Rewitalizacji i ujędrniania pochwyodmładzania warg sromowych i sromu, atrofia pochwy, blizny krocza, wybielanie sromu, wygładzanie sromu, wybielanie odbytu. 

W ginekologii ze względu na specyficzne uwarunkowania morfologiczne pochwy (błony śluzowej) wymagany jest laser, emitujący tzw. podwójne impulsy światła - o odpowiednio opracowanym dwufazowym kształcie. Tylko takie działanie lasera gwarantuje  równowagę pomiędzy efektem punktowej ablacji a towarzyszącym mu efektem termicznym.

Typowe dermatochirurgiczne frakcyjne lasery COemitujące  wyłącznie pojedyncze, jednofazowe impulsy - zwykle o bardzo krótkim czasie trwania (tzw. ultrapuls), nie pozwalają na uzyskanie pożądanego efektu koagulacji tkanki pochwy przy jednocześnie odpowiednio głębokim jej odparowaniu.

Dwufazowy frakcyjny tryb pracy

 W trybie frakcyjnym laser wyposażony w skaner działa bezpośrednio na ścianki pochwy stymulując tkankę i kolagen do regeneracji.

                         

 

 

Beladona posiada tryb pracy W-PULSE, w którym emitowane są dwufazowe  impulsy światła, zoptymalizowane pod względem przebudowy kolagenu w błonie śluzowej pochwy.

 Właściwe parametry tak złożonego impulsu (moc szczytowa w każdej z faz, czas trwania faz oraz wzajemna proporcja pomiędzy nimi) są automatycznie ustawiane przez system. Jedynym parametrem wprowadzanym przez użytkownika jest energia, z jaką laser ma oddziaływać na tkankę

 

 

 

Zależnie od fazy impulsu, zmienia się moc i czas emisji światła, a zatem  uzyskiwany efekt tkankowy. I faza ma na celu odparowanie tkanki na określoną głębokość bez istotnej koagulacji. W tej fazie laser generuje impuls o bardzo dużej mocy i bardzo krótkim czasie trwania. II faza  polega na oddziaływaniu lasera przez dłuższą chwilę, z małą mocą. Skutkiem tego jest wytworzenie odpowiednio dużej strefy koagulacji wokół punktu oddziaływania, lecz bez zbytniego pogłębienia krateru utworzonego w pierwszej fazie trwania impulsu.

Zachowanie właściwej, precyzyjnie określonej proporcji pomiędzy punktową waporyzacją i koagulacją tkanki jest kluczowe dla uzyskania efektywnej przebudowy kolagenu w śluzówce bez brzemiennych w skutkach efektów ubocznych.

Zabieg rewitalizacji pochwy jest wykonywany w trybie frakcyjnym przy pomocy specjalnej końcówki endowaginalnej, którą wprowadza się do wnętrza pochwy.

Zabieg odmładzania sromu wykonuje się specjalną końcówką frakcyjną minimalizującą efekty uboczne.

 

 

 

 Cena :

 

 

Rewitalizacja pochwy i sromu : pierwszy zabieg 1500 zł 

                                                  drugi zabieg        1500 zł

Rewitalizacja pochwy                pierwszy zabieg  1500 zł

                                                  drugi zabieg        1500 zł

 Wybielanie krocza                   za zabieg             1000 zł    

 Wybielanie odbytu                   za zabieg             1000 zł

 

 

Laserowe usuwanie pajączkow naczyniowych 

 

Pajączki najczęściej pojawiają się na twarzy i nogach. Popękane naczynka na twarzy potrafią tworzyć cieniutką siatkę czerwonych żyłek. Naczynka na nogach mogą wyglądać tak jak na twarzy, albo przyjmują formę niebieskozielonych żył, przeświecających przez powierzchnię skóry.

Jak działa laser?

Laser emituje światło , które umożliwia ingerencję w żywą tkankę. Kieruje wiązkę światła o precyzyjnie określonych parametrach. Pozwala to na dokonanie zmian w obrębie danej tkanki. Całe przedsięwzięcie nie niesie ryzyka powikłań i infekcji.

Wystarczy tylko jeden zabieg aby usunąć drobne, pojedyncze naczynia. Jednak mając mocno zaczerwienione policzki z siecią popękanych naczynek należy wykonać kilka powtórzeń (2-3).

Podobnie wygląda zamykanie niebieskozielonych żyły (do 5mm średnicy) znajdujących się na nogach.

Zabiegi są prawie bezbolesne. W momencie strzału lasera możemy odczuwać jedynie lekkie ukłucie lub pieczenie.

Jeśli naczynko było duże, po zabiegu może pojawić się siniak, obrzęk albo rumień, który w ciągu kilku godzin albo dni wchłania się.


Przeciwwskazania:

Po zabiegu

Należy odstawić kosmetyki zawierające retinol i kwasy. Ponadto przez kilka dni unikać ćwiczeń fizycznych, masaży, gorących kąpieli i wszystkich sytuacji narażających skórę na urazy. Należy unikać słońca (nie opalać się) przez 4 tygodnie.

 

Cena

ustalana indywidualnie od 500 zł 

 

powered by cmsPRO SSL24

ctinet.pl - hosting, certyfikaty SSL, domeny, webdesign

Kopiowanie i publikowanie materiałów bez zgody autora zabronione.
© 2019. All rights reserved.