Kontakt

URO-MEDIC Szpital

ul. A.Krzywoń 4d
65-534 Zielona Góra

Godziny otwarcia:
pon.- pt. 8:00 - 18:00

 

URO-MEDIC Poradnie Specjalistyczne

 Portadnia Chirurgiczna
Poradnia Urologiczna

Rejestracja online

Mapa dojazdowa do naszej Kliniki


Centrum Urologii

Laserowa rewitalizacja pochwy, warg sromowych i krocza laserem frakcyjnym CO2 Beladona

 

Rewitalizacji i ujędrniania pochwyodmładzania warg sromowych i sromu, atrofia pochwy, blizny krocza, wybielanie sromu, wygładzanie sromu, wybielanie odbytu. 

W ginekologii ze względu na specyficzne uwarunkowania morfologiczne pochwy (błony śluzowej) wymagany jest laser, emitujący tzw. podwójne impulsy światła - o odpowiednio opracowanym dwufazowym kształcie. Tylko takie działanie lasera gwarantuje  równowagę pomiędzy efektem punktowej ablacji a towarzyszącym mu efektem termicznym.

Typowe dermatochirurgiczne frakcyjne lasery COemitujące  wyłącznie pojedyncze, jednofazowe impulsy - zwykle o bardzo krótkim czasie trwania (tzw. ultrapuls), nie pozwalają na uzyskanie pożądanego efektu koagulacji tkanki pochwy przy jednocześnie odpowiednio głębokim jej odparowaniu.

Dwufazowy frakcyjny tryb pracy

 W trybie frakcyjnym laser wyposażony w skaner działa bezpośrednio na ścianki pochwy stymulując tkankę i kolagen do regeneracji.

                         

 

 

Beladona posiada tryb pracy W-PULSE, w którym emitowane są dwufazowe  impulsy światła, zoptymalizowane pod względem przebudowy kolagenu w błonie śluzowej pochwy.

 Właściwe parametry tak złożonego impulsu (moc szczytowa w każdej z faz, czas trwania faz oraz wzajemna proporcja pomiędzy nimi) są automatycznie ustawiane przez system. Jedynym parametrem wprowadzanym przez użytkownika jest energia, z jaką laser ma oddziaływać na tkankę

 

 

 

Zależnie od fazy impulsu, zmienia się moc i czas emisji światła, a zatem  uzyskiwany efekt tkankowy. I faza ma na celu odparowanie tkanki na określoną głębokość bez istotnej koagulacji. W tej fazie laser generuje impuls o bardzo dużej mocy i bardzo krótkim czasie trwania. II faza  polega na oddziaływaniu lasera przez dłuższą chwilę, z małą mocą. Skutkiem tego jest wytworzenie odpowiednio dużej strefy koagulacji wokół punktu oddziaływania, lecz bez zbytniego pogłębienia krateru utworzonego w pierwszej fazie trwania impulsu.

Zachowanie właściwej, precyzyjnie określonej proporcji pomiędzy punktową waporyzacją i koagulacją tkanki jest kluczowe dla uzyskania efektywnej przebudowy kolagenu w śluzówce bez brzemiennych w skutkach efektów ubocznych.

Zabieg rewitalizacji pochwy jest wykonywany w trybie frakcyjnym przy pomocy specjalnej końcówki endowaginalnej, którą wprowadza się do wnętrza pochwy.

Zabieg odmładzania sromu wykonuje się specjalną końcówką frakcyjną minimalizującą efekty uboczne.

 

 

 

 

Laserowe usuwanie pajączkow naczyniowych 

 

Pajączki najczęściej pojawiają się na twarzy i nogach. Popękane naczynka na twarzy potrafią tworzyć cieniutką siatkę czerwonych żyłek. Naczynka na nogach mogą wyglądać tak jak na twarzy, albo przyjmują formę niebieskozielonych żył, przeświecających przez powierzchnię skóry.

Jak działa laser?

Laser emituje światło , które umożliwia ingerencję w żywą tkankę. Kieruje wiązkę światła o precyzyjnie określonych parametrach. Pozwala to na dokonanie zmian w obrębie danej tkanki. Całe przedsięwzięcie nie niesie ryzyka powikłań i infekcji.

Wystarczy tylko jeden zabieg aby usunąć drobne, pojedyncze naczynia. Jednak mając mocno zaczerwienione policzki z siecią popękanych naczynek należy wykonać kilka powtórzeń (2-3).

Podobnie wygląda zamykanie niebieskozielonych żyły (do 5mm średnicy) znajdujących się na nogach.

Zabiegi są prawie bezbolesne. W momencie strzału lasera możemy odczuwać jedynie lekkie ukłucie lub pieczenie.

Jeśli naczynko było duże, po zabiegu może pojawić się siniak, obrzęk albo rumień, który w ciągu kilku godzin albo dni wchłania się.


Przeciwwskazania:

ginekologia estetyczna baner

Kłopoty życia intymnego pomoże Ci rozwiązać zabieg laserowy

Beladona to specjalny laser frakcyjny, który pomaga bez bólu przywrócić kobietom satysfakcje z życia intymnego oraz wyeliminować częste stany zapalne oraz kłopoty z nietrzymaniem moczu

Powrócą emocje pierwszego zbliżenia

Powróci radość.

przed zabiegiempo zabiegu

Przed zabiegiem  |  Po zabiegu

Beladona jest laserem przeznaczonym tylko dla kobiet, stworzonym specjalnie w celu rewitalizacji intymnych narządów kobiecych. Jego działanie powoduje odmłodzenie i ujędrnienie zewnętrznych i wewnętrznych narządów intymnych oraz wyleczenie wysiłkowego nietrzymania moczu.Zabiegi laserowe dają również możliwość korekty niedoskonałości anatomicznych.

Pacjentki mają do wyboru zabieg laserem Beladona albo chirurgiczny zabieg plastyczny.

Po zabiegu pacjentki wyrażają swoje zdumienie.

W porównaniu z zabiegiem odmładzania i rekonstrukcji wykonanym przez chirurga plastyka zabieg laserem frakcyjnym jest bardzo krótki.

Pacjentki są zadowolone z efektu, a jedyną niedogodnością jest kilkudniowa przerwa w życiu seksualnym. Ponadto zabieg lasarem w porównaniu z innymi ma niezwykłe zalety takie jak brak krwawienia, brak znieczulenia, brak wpływu na codzienne życie.

Laserowy zabieg rewitalizacji narządów kobiecych jest już na świecie bardzo popularny.

 

Jak działa laser Beladona?   

Beladona schemat

Działanie lasera polega na fotochemiczne obkurczenie i ujędrnianie tkanek. Frakcyjny zabieg laserowy staje się coraz bardziej popularny również dzięki pozytywnemu oddziaływaniu na śluzówkę pochwy, co ma istotny wpływ na efekt końcowy. Chirurgiczny zabieg nie ma takiej możliwości.

zabieg beladonazabieg 04naswietlanie 01

EFEKTY:

Laser dla kobiet usuwa wszystkie problemy, od razu!

CZAS TRWANIA ZABIEGU LASEREM BELADONA:

Zabie Laserem beladona jest bardzo krótki. Cały zabieg na zewnętrznych i wewnętrznych narządach płciowych trwa 15 min.

ZALETY ZABIEGU BELADONA:

 

CZY ZABIEG BELADONA POPRAWIA DZIAŁANIE UKŁADU MOCZOWEGO?         

Laser powoduje zwiększenie napięcia mięśni powięzi macicy. Mimi iż laser nie działa bezpośrednio na cewkę i pęcherz moczowy. Jednak nietrzymanie moczu ustępuje na skutek obkurczenia tkanek pochwy oraz zmniejszenie kąta nachylenia cewki moczowej. Oczywiście nietrzymanie moczu jest spowodowane bardzo dużą zmianą, konieczny jest zabieg chirurgiczny. Jednakże przy niewielkich zmianach wykonując zabieg Beladona uzyskuje się bardzo dobry efekt.

Zadowolenie kobiety z estetyki intymnej jest bardzo ważne dla fizycznych i emocjonalnych sfer życia. Jeżeli masz z tym problem laser Beladona pomoże ci go rozwiązać

Laser Beladona

ZALECENIA DOTYCZĄCE ZABIEGU:dziewczyna z kwiatem

Inaczej niż w przypadku zabiegów chirurgicznych zabieg laserowy wymaga przestrzegania TYLKO kilku prostych zaleceń.

Nieinwazyjna ginekologia estetyczna {iękno i komfort intymny kobiety

Laser Beladona dla Ciebie!

Laser Beladona stworzony dla poprawy jakości życia kobiety

NOWY TREND W ZABIEGACH GINEKOLOGII ESTETYCZNEJ

Laser Beladona stworzony dla poprawy emocjonalnych sfer życia kobiety

Bez znieczulenia, bez bólu, bez rekonwalescencji. Szybki i bezpieczny zabieg intymnych narządów kobiecych. Ważny krok do poprawy zdrowia kobiety i jakości życia intymnego.

Operacja chirurgiczna? Nie! Tylko laser zapewni skuteczność zabiegu bez wpływu na codzienne życie

Po zabiegu

Należy odstawić kosmetyki zawierające retinol i kwasy. Ponadto przez kilka dni unikać ćwiczeń fizycznych, masaży, gorących kąpieli i wszystkich sytuacji narażających skórę na urazy. Należy unikać słońca (nie opalać się) przez 4 tygodnie.

 

 

 

powered by cti.eu - hosting, certyfikaty SSL, domeny, webdesign

Kopiowanie i publikowanie materiałów bez zgody autora zabronione.
© 2024. All rights reserved.